Vedoucí směny

Co Vás na této pozici čeká?

  • Zajišťování správné kvality a množství vyrobených kusů dle výrobního a kontrolního plánu
  • Organizace výroby, včasné výměny forem, nastavení stroje
  • Vedení týmu cca 30 - 35 podřízených, evidence docházky
  • Zodpovědnost za pořádek na pracovišti a dodržování BOZP
  • Aktivní účast na vzorování nových dílů
  • Práce na směny

Co očekáváme od Vás?

  • zkušenosti s vedením týmu lidí
  • technické myšlení
  • samozřejmě samostatnost a pečlivost

Nabízíme:

  • rodinný přístup
  • plně hrazené stravenky (80,-/směnu); kantýnu nemáme, své jídlo si ale máte kde ohřát a v klidu sníst
  • dovolenou navíc
  • po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění
  • další věrnostní benefity

Zámečník / Údržbář

Do funkce směnového údržbáře hledáme takové kolegy, kteří se nebojí práce, přemýšlejí týmově a rádi pracují v teplém prostředí.

Náplň práce:

  • údržba, opravy a seřizování výrobních linek
  • údržba budovy a příslušenství
  • výměna 2 forem za směnu
  • provádění preventivní údržby strojů dle plánu údržby

Co požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • praxi v oboru, ale šanci dáme i šikovným a snaživým absolventům středních škol bez zkušeností
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
  • pečlivost, smysl pro pořádek, spolehlivost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

Operátor výroby

Hledáte práci, která není fyzicky náročná? Kde nebudete zvedat těžké věci? Kde nemáte vynucenou pozici? U našich strojů nezatuhnete. Práce je vhodná i pro ženy 50+.

Co Vás čeká:

  • obsluha lisů
  • práce ve třísměnném provoze
  • kontrola výrobků dle pravidel kvality

  • pečlivost, spolehlivost

 B71A9378B71A9419B71A9465