Hlavní účetní

Co vás čeká

  • samostatné zpracování daňové agendy
  • nastavení a udržování interních procesů spadajících do oblastí finanční a účetnictví
  • dohled nad zajištěním přesného a včasného zaúčtování aktiv, pasiv, nákladů a výnosů
  • realizace měsíční a roční uzávěrky
  • příprava podkladů pro interní/externí audit
  • reporting - měsíční, kvartální, roční
  • komunikace s institucemi státní správy, auditory, daňovým poradcem
  • sběr informací a interní spolupráce s ostatními útvary společnosti
  • kontrola a analýza zůstatků účtů hlavní knihy
  • zpracování statistických výkazů
  • inventarizace
  • vedení týmu (účetní, materiálová účetní, fakturantka)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • praxe min. 5 let na stejné pozici
  • ekonomické vzdělání
  • znalost IS Helios (nebo SAP) Vám start usnadní, není však podmínkou
  • samozřejmě pečlivost a důslednost

Výhodou bude, pokud budete mít

  • orientaci či základní znalost financování prostřednictvím faktoringu

Co vám můžeme nabídnout

  • mzdové podmínky, které zohlední Vaše zkušenosti
  • částečně flexibilní pracovní dobu
  • práce v malém kolektivu
  • plně hrazené stravenky, dodatkovou dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění

Manažer kvality

Náplní Vaší práce bude:

  • podpora výroby - zajištění splnění zákaznických požadavků
  • zodpovědnost za proces neustálého zlepšování kvality
  • zajištění certifikací, příprava auditů a jejich realizace
  • vedení týmu techniků kvality
  • spolupráce napříč společností
  • reporting vedení
  • práce pro oba naše závody (Plzeň a Podbořany)

Očekáváme:

  • VŠ technického směru (může být nahrazeno praxí)
  • znalost nástrojů kvality (FMEA, 8D report,...), TS ISO 16949, ISO 14001 podmínkou
  • osvědčení auditora VDA 6.3
  • praxe v oboru kvality a zkušenost s vedením týmu (min. 5 let)
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • organizační schopnosti, aktivní přístup, týmovou práci, zkušenost s prováděním interních auditů
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • příležitost využít vlastní iniciativy a uplatnit své nápady
  • možnost dalšího vzdělávání

a další manažerské benefity.

Operátor výroby

Hledáte práci, která není fyzicky náročná? Kde nebudete zvedat těžké věci? Kde nemáte vynucenou pozici? U našich strojů nezatuhnete. Práce je vhodná i pro ženy 50+.

Co Vás čeká:

  • obsluha lisů
  • práce ve třísměnném provoze
  • kontrola výrobků dle pravidel kvality

Co požadujeme:

  • pečlivost, spolehlivost
  • trestní bezúhonnost

 B71A9378B71A9419B71A9465